AZS Politechnika Warszawska - Jastrzębski Węgiel.

W poniedziałek 21 grudnia AZS Politechnika Warszawska w meczu 11. kolejki PlusLigi podejmie w Arenie Ursynów Jastrzębski Węgiel. Będzie to ostatni pojedynek Inżynierów w 2015 roku.

Ten artykuł został opublikowany 15-12-2015 23:09 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Po dziesięciu rozegranych meczach Politechnika z jedenastoma punktami na koncie zajmuje dziewiąte miejsce w tabeli. Jastrzębski Węgiel zaś z szesnastoma oczkami jest siódmy. - To dla nas bardzo ważny mecz. Jeśli wygramy, zbliżymy się do rywali i będziemy blisko ósemki, która jest naszym celem. Jeśli przegramy, zakopiemy się na dziewiątym miejscu, a przeciwnicy od nas odjadą - powiedział trener Jakub Bednaruk.

Kibice, którzy będą dopingować Inżynierów, mogą liczyć na kilka niespodzianek. - Przygotowujemy świąteczną oprawę. W hali pojawi się Święty Mikołaj, ale... więcej nie zdradzę - uśmiechnął się Marcin Bańcerowski, wiceprezes AZS Politechniki Warszawskiej. - Najważniejsze będzie jednak to, co wydarzy się na boisku. Wierzę w naszą drużynę. Liczę, że wspierana przez fanów, pokona ekipę z Jastrzębia - dodał.

Mecz AZS Politechnika Warszawska - Jastrzębski Węgiel rozpocznie się o godz. 18.00. Transmisję z Areny Ursynów przeprowadzi telewizja Polsat Sport, zdecydowanie więcej emocji doświadczą jednak kibice, którzy spotkanie zobaczą na żywo. Bilety zakupić można przez Internet - na stronie www.azspw.com - oraz w siedzibie klubu - przy ul. Waryńskiego 12a.

Skład AZS Politechniki Warszawskiej: Paweł Zagumny, Jan Firlej, Michał Filip, Paweł Mikołajczak, Guillaume Samica, Paweł Halaba, Łukasz Łapszyński, Jakub Radomski, Bartłomiej Lemański, Przemysław Smoliński, Jakub Kowalczyk, Maciej Olenderek (libero).

Skład Jastrzębskiego Węgla: Michal Masny, Radosław Gil, Patryk Strzeżek, Maciej Muzaj, Jason De Rocco, Toontje Van Lankvelt, Aleksander Szafranowicz, Konrad Formela, Piotr Hain, Wojciech Sobala, Damian Boruch, Jakub Popiwczak (libero), Adrian Mihułka (libero).

Kiedy: 21.12.2015, godz. 18:00
Gdzie: Arena Ursynów, ul. Pileckiego 122

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy