AZS Politechnika Warszawska - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

30 stycznia w hali Torwaru dojdzie do wielkiego meczu. AZS Politechnika Warszawska podejmie lidera tabeli PlusLigi i głównego kandydata do mistrzostwa Polski - ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle.

Ten artykuł został opublikowany 19-01-2016 21:28 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

-Mecze na Łazienkowskiej zawsze są wyjątkowe. Inżynierowie grają tam przecież z najlepszymi zespołami, w których składach są topowi zawodnicy - powiedziała Jolanta Dolecka, prezes AZS Politechniki Warszawskiej SA. - 30 stycznia nie będzie inaczej. Liczę, że nasz mecz z ZAKSĄ obejrzy komplet publiczności - dodała.

Jolanta Dolecka, mówiąc o siatkarskich gwiazdach w składzie ekipy z Kędzierzyna-Koźla, miała na myśli reprezentantów Polski: Pawła Zatorskiego, Rafała Buszka i Dawida Konarskiego, reprezentantów Francji: Benjamina Toniuttiego i Kevina Tillie oraz świetnego Belga - Sama Deroo. Zapomnieć nie można także o Grzegorzu Boćku i Łukaszu Wiśniewskim. - To drużyna, która może sięgnąć po mistrzostwo Polski. Warto zobaczyć, jak Politechnika się jej postawi. A postawi się, w to nie wątpię - uśmiechnęła się prezes klubu ze stolicy.

Mecz AZS Politechnika Warszawska - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle rozpocznie się o godz. 20.00. Transmisję z niego przeprowadzi telewizja Polsat Sport. My zapraszamy jednak do hali Torwaru. Bilety zakupić można na www.azspw.com i w Sklepie Kibica na ul. Waryńskiego 12a.

Skład AZS Politechniki Warszawskiej:
Paweł Zagumny, Jan Firlej, Michał Filip, Paweł Mikołajczak, Guillaume Samica, Krzysztof Wierzbowski, Paweł Halaba, Łukasz Łapszyński, Jakub Radomski, Bartłomiej Lemański, Przemysław Smoliński, Jakub Kowalczyk, Maciej Olenderek (libero).

Skład ZAKSY Kędzierzyn-Koźle:
Benjamin Toniutti, Grzegorz Pająk, Grzegorz Bociek, Dawid Konarski, Sam Deroo, Kevin Tillie, Rafał Buszek, Kamil Semeniuk, Jurij Gladyr, Łukasz Wiśniewski, Krzysztof Rejno, Paweł Zatorski (libero), Korneliusz Banach (libero).

Kiedy: 30.01.2016, godz. 20:00
Gdzie: Torwar

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy