Game Dev od kuchni. Vivid Games otwiera się dla odwiedzający

Warszawskie studio Vivid Games, oddział jednego z najnowocześniejszych, niezależnych deweloperów w Europie i największej firmy produkującej gry na urządzenia mobilne w Polsce otwiera swoje podwoje. 20 lutego br. producent organizuje Drzwi Otwarte. Wydarzeniu będą towarzyszyć warsztaty prezentowane w ramach wystawy Digital Dreamers, przy współpracy z Fundacją Indie Games Polska oraz Muzeum Techniki i Przemysłu NOT.

Ten artykuł został opublikowany 10-02-2016 18:07 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.
  • Celem Open Days w Vivid Games Warszawa jest zaznaczenie się na mapie producentów gier w stolicy i zaprezentowanie naszego biura oraz przedstawienie niepowtarzalnej atmosfery, jaką tworzy nasz zespół. Chcemy pokazać, że praca w IT może być naprawdę ekscytująca. – komentuje Bożena Rudyk, marketing & PR manager w Vivid Games.

Spotkaniu towarzyszyć będą atrakcje, a wśród nich warsztaty i wykłady prowadzone przez doświadczonych specjalistów – Williama Besnarda, Senior Creative Directora oraz Krzysztofa Kusaka, Business Development Managera, organizowane w ramach wystawy Digital Dreamers w Pałacu Kultury i Nauki.

Więcej szczegółów o wydarzeniu oraz zapisach dostępne na stronie
www.opendays.vividgames.com.

Drzwi Otwarte Vivid Games odbędą się 20 lutego br. w godz. 10:00 – 16:00 w biurze przy
ul. Nowogrodzkiej 50/54 lok. 428 (IV piętro).

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy