Plebiscyt Pracodawca dla Inżyniera największym badaniem rynku pracy w Polsce.

Stowarzyszenie Studentów BEST działające na Politechnice Warszawskiej zachęca do wzięcia udziału w badaniu opinii studentów na temat obecnego rynku pracy.

Ten artykuł został opublikowany 12-02-2016 10:13 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Plebiscyt Pracodawca dla Inżyniera ma na celu wyłonienie firmy, która zdaniem studentów uczelni technicznych oferuje najlepsze warunki zatrudnienia. Wypełniając ankietę każdy student otrzymuje indywidualny link, który daje możliwość wygrania iPada lub GoPro. Wystarczy rozesłać go do znajomych - zwycięża osoba z największą ilością wypełnień.

Plebiscyt ten ma za zadanie kształtować świadomość studentów na temat rynku pracy. Raporty
z badania co roku prezentowane  są największym firmom inżynierskim. Na ich postawie przedsiębiorstwa te dostosowują swoje działania do potrzeb przyszłych pracowników. Więcej informacji na temat plebiscytu można znaleźć na: pracodawcadlainzyniera.pl.

Stowarzyszenie Studentów BEST zaprasza również na 23. Inżynierskie Targi Pracy, które odbędą się 15-16 marca br. w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej. Wstęp na targi oraz wydarzenia towarzyszące jest bezpłatny. Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy do odwiedzenia fanpage lub stronę internetową/

Kiedy: 15-16 marca 2016
Gdzie: Gmach Główny Politechniki Warszawskiej

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy