Nowa akcja Multikina dla studentów

20 listopada Multikino wprowadza M!Kartę - wyjątkową akcję skierowaną do wszystkich uczniów oraz studentów posiadających ważną legitymacją studencką. Dzięki M!Karcie bilety od poniedziałku do piątku na wszystkie seanse z repertuaru Multikina kosztują jedyne 13,90 zł za sztukę.

Ten artykuł został opublikowany 04-12-2017 16:06 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Karta jest ważna przez rok i oferuje mnóstwo dodatkowych profitów! Przy zakupie biletów można zbierać punkty, które podlegają wymianie na kolejne bilety.

M!Karta to rozwiązanie, które z pewnością odciąży budżet każdego ucznia oraz studenta i pozwoli utrzymać portfel w dobrej kondycji. Karta jest ważna rok i kosztuje jednorazowo 13,90 zł. Dzięki niej bilety na seanse 2D od poniedziałku do piątku kosztują jedyne… 13,90 zł za sztukę. W przypadku seansów 3D wymagana jest dopłata za okulary. Tańsze bilety to nie wszystko, co zyskujemy z M!Kartą. Dla posiadaczy karty Multikino przygotowało także zestaw Oscar (średni napój oraz średni popcorn) w studenckiej cenie 13,90 zł!

Warto nosić ze sobą ważną legitymację uczniowską lub studencką, ponieważ z M!Kartą można kupić aż 2 bilety w promocyjnej cenie dziennie. Wystarczy, że każdy bilet będzie przeznaczony dla osoby uczącej się lub studiującej, legitymującej się ważnym dokumentem. Ponadto za każdy kupiony bilet lub zestaw Oscar na M!Karcie naliczany jest 1 punkt, a za każde 5 punktów generowany zostanie kod, który należy zamienić na bilet do kina (do zrealizowania od poniedziałku do piątku na seanse 2D). Z gratisowego biletu mogą skorzystać nawet osoby nie będące uczniami czy studentami.

Zapominalscy nie muszą się martwić – karta istnieje także w formie wirtualnej. Wystarczy ją zarejestrować na stronie www.multikino.pl i okazać przy kasie poprzez np. smartphone’a. Ponadto nie obowiązuje żadna umowa, a z M!Karty można zrezygnować w każdej chwili. Oferta dotyczy tylko warszawskich kin sieci Multikino.

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy