Koncert: Venflon w VooDoo Club

Zespoły Venflon, The Crows oraz Brown łączą siły i ruszają w trasę. VooDoo Club zaprasza na ich koncert, który odbędzie się 8 listopada 2014 roku.

Ten artykuł został opublikowany 04-11-2014 18:56 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Venflon:
Venflon to energia metalu i melodia grunge'u. Szerszej publiczności zespół dał się poznać podczas 3-ej edycji programu "Must Be The Music. Tylko Muzyka" (doszedł do półfinału), występowi w programie "Kuba Wojewódzki" oraz w "Teleexpressie". Prócz tego Venflon ma na swoim koncie m.in. zwycięstwo w Konkursie Kapel Ursynalia 2013, półfinał Eliminacji do Przystanku Woodstock 2013, półfinał AntyFestu i wiele, wiele innych.

The Crows:
The Crows to lubelska grupa wykonująca hard rock/metal z elementami muzyki progresywnej. W swej twórczości stawia na mocne brzmienie, melodyjność oraz wyraziste teksty, wykonywane w języku polskim.

Brown:
Zespół Brown powstał w styczniu 2001 r. w Rzeszowie. Gra rocka, z wyraźnym wpływem gatunków panujących w latach 80-tych i 90-tych. Zdobywca nagrody publiczności oraz wyróżnienia dla najlepszego wokalisty i gitarzysty festiwalu w Węgorzewie w 2007 r., laureat nagrody publiczności Festiwalu Go Rock 2006. W swojej dyskografii posiada 3 płyty, z których utwory plasowały się na pierwszym miejscu Listy przebojów Nocy Niezależnych Radia Bieszczady, wielokrotnie gościły w stacjach radiowych m.in. w Radio Rzeszów, Radio Bieszczady, Radio Centrum, Eska Rock, Trójka Polskie Radio.

Informacje o wydarzeniu:

Gdzie: VooDoo Club, ul. Bema 65, Warszawa.
Kiedy: 08.11.2014 r.
Start: 18:45.
Bilety: 20 zł.

Link do wydarzenia na Facebook'u znajdziecie tutaj.

Dodano:

04-11-2014 18:56

Dodane przez:

Dariusz Szmechtig

Kategoria:

Koncerty

O autorze

Dariusz Szmechtig

Pokaż ostatnie artykuły tego autora
systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy