European Young Engineers Conference - trwa rejestracja

European Young Engineers Conference to wydarzenie, podczas którego młodzi inżynierowie i naukowcy mogą zaprezentować swoje osiągnięcia.

Ten artykuł został opublikowany 27-11-2015 08:34 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Konferencja ma charakter interdyscyplinarny - jej uczestnicy w swojej pracy naukowej zajmują się inżynierią chemiczną i procesową oraz dziedzinami pokrewnymi, takimi jak: inżynieria bioprocesowa i biomedyczna, nanotechnologia i nanomateriały, inżynieria materiałowa, a także ochrona środowiska.

Konferencja jest kierowana zarówno do studentów studiów pierwszego i drugiego stopnia, jak również do doktorantów a jej celem jest umożliwienie młodym naukowcom z krajów europejskich wymiany spostrzeżeń i pomysłów. EYEC daje możliwość spotkania oraz integracji ludzi pragnących zaprezentować i opublikować swoje osiągnięcia naukowo-badawcze na forum międzynarodowym. Dodatkowo wydarzenie posiada już znaczącą renomę, a z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością w środowisku akademickim.

Konferencja będzie miała miejsce na Wydziale Inżynierii Chemicznej i Procesowej Politechniki Warszawskiej (ul. Waryńskiego 1, Warszawa) w dniach 20-22 kwietnia 2016 roku. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.

Kiedy: 20-22.04.2016
Gdzie: Wydział Inżynierii Chemicznej i Procesowej PW

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy