OMatKo!, czyli Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów

Konferencja od studentów dla studentów, gdzie na pewno się nie zanudzicie!

Ten artykuł został opublikowany 22-02-2016 16:10 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Rok akademicki ma to do siebie, że w jego trakcie czas płynie w zastraszającym tempie. Dlatego, wbrew pozorom, zbliżająca się wielkimi krokami kwietniowa konferencja OMatKo!!! ( Ogólnopolska Matematyczna Konferencja Studentów) nie jest wcale tak odległym terminem. W natłoku obowiązków, zajęć i innych projektów warto już teraz zakreślić sobie w kalendarzu trzeci weekend kwietnia – to jest 15-17.04.2016r.

Trzydniowa konferencja to wydarzenie powstałe ze współpracy trzech matematycznych kół naukowych funkcjonujących na nowo powstałym Wydziale Matematyki Politechniki Wrocławskiej.
Ich celem jest zacieśnienie więzi między studentami matematyki z całej Polski – te dwa dni to świetny czas na wymianę poglądów, opinii, doświadczeń, zawarcie nowych znajomości.

Uczestnicy konferencji zgłaszają i przygotowują wykłady/prelekcje, które zaprezentują
w czasie trwania konferencji, a więc wydarzenie jest stricte od studentów – dla studentów. Nie spodziewajcie się przydługawych i nudnych wykładów, to nie tutaj! Prelekcje studentów będą przeplatane wykładami ekspertów w poszczególnych dziedzinach matematyki, a dla uczestników przewidziane są atrakcyjne nagrody – naszymi sponsorami są m.in. znany każdemu studentowi Wolfram Alpha, Techland, KRUK oraz European Mathematical Society Publishing House - spodziewajcie się zatem najlepszego!

Więcej informacji oraz formularz zapisowy znajduje się na stronie internetowej bądź na Facebooku.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa – nie zapomnij, to już w kwietniu!

Kiedy: 15-17.04.2016r.
Gdzie: Politechnika Wrocławska

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy