Zaprojektuj nowy wizerunek teamu Martina Kaczmarskiego

Przed profesjonalistami i amatorami grafiki komputerowej otwiera się okazja dołączenia do rajdowego teamu i stworzenia nowego brandingu załogi Martina Kaczmarskiego, wschodzącej gwiazdy motorsportu.

Ten artykuł został opublikowany 02-10-2013 20:27 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Rusza konkurs „Grafikuję dla Martina”. Rywalizacja przyniesie zwycięzcy nagrodę finansową, ale co najważniejsze duży międzynarodowy prestiż. Martin Kaczmarski w przyszłym sezonie wystartuje we wszystkich imprezach Pucharu Świata Cross Country, a także w najbardziej renomowanym z rajdów – Dakarze.

„Grafikuję dla Martina” to szansa na dołączenie do teamu rajdowego LOTTO TEAM. Autor najciekawszego projektu, prócz konkursowej nagrody finansowej, będzie miał pierwszeństwo do odpłatnego wykonania projektów graficznych wszystkich pozostałych pozakonkursowych elementów (m.in. samochody techniczne, ubrania itp.), weźmie też udział w jednym z przyszłorocznych rajdów, podczas którego na własne oczy będzie mógł zobaczyć z jakimi emocjami wiąże się ta sportowa rywalizacja!

Nagrodzony projekt przez cały przyszły sezon będą oglądać światowej klasy kierowcy z całego świata, a także pasjonaci sportów motorowych podczas Dakaru oraz Pucharu Świata FIA w rajdach Cross Country.

"Przygotowania do Dakaru oraz przyszłorocznego sezonu, to nie tylko ćwiczenie mojej kondycji i umiejętności rajdowych. To również przygotowanie floty, także pod względem wizerunkowym. Chcemy postawić na coś absolutnie nowego, zaskakującego i energetyzującego na najwyższym poziomie. W związku z tym pomyśleliśmy, że warto zaprosić do współpracy młodych, zdolnych, którzy nie mieli jeszcze szansy na wybicie się." powiedział Martin Kaczmarski, uczestnik programu LOTTO TEAM i najmłodszy zawodnik X-raid.

Konkurs skierowany jest przede wszystkim do studentów kierunków artystycznych, grafików, kreatorów i wszystkich tych, których cechuje artystyczny talent i pomysłowość. Liczy się to, by zaprojektować spójną komunikację wizualną teamu Martina Kaczmarskiego. W pracy konkursowej powinny znaleźć się projekty: key visual, logotypu „Martin”, brandingu samochodów: MINI All4 Racing, MAN przyczepą ACKERMAN oraz brandingu strefy serwisowej.

Na przygotowanie prac, uczestnicy konkursu mają czas do** 23 października 2013 roku.** Ogłoszenie wyników już 28 października 2013 roku. Na zwycięzcę czeka 10 tysięcy złotych oraz szansa stałej współpracy z zespołem!

Jury konkursu wybierze prace, które wezmą udział w głosowaniu internautów. To oni pomogą zdecydować Martnowi, w jakiej odsłonie powinien pojechać przyszłoroczny sezon. Głosowanie, a także prezentacja projektów odbędzie się na fanpage Martina Kaczmarskiego www.facebook.pl/MartinOfficial, od 26 do 27 października.
Zwycięzca nagrody publiczności otrzyma nagrodę w wysokości 2 tysięcy złotych. Specyfikacja, potrzebne pliki źródłowe oraz regulamin są dostępne są na stronie www.lottorallyteam.com/konkurs.
Martin Kaczmarski, to młody, ambitny kierowca, uczestnik programu LOTTO TEAM, w którym to uczy się rajdowego rzemiosła od swojego mistrza Krzysztofa Hołowczyca. Z sukcesami bierze udział w rajdach Pucharu Świata FIA w rajdach Cross Country. Jego olbrzymi potencjał docenił najlepszy team rajdowy X-raid. Od sierpnia Martin jeździ w jego barwach nowym samochodem, MINI All4 Racing.
Wygraj 10 tys. złotych i zostać członkiem teamu rajdowego –

Dodano:

02-10-2013 20:27

Dodane przez:

Magdalena Biczyk

Źródło:

magnifiCo

Kategoria:

Konkursy projektowe
systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy