BarCamp 6.0

Koło Naukowe Zarządzania Projektami „PMArt” serdecznie zaprasza na szóstą edycję antykonferencji BarCamp. Tym razem event zaplanowano na dzień 26 marca.

Ten artykuł został opublikowany 23-03-2015 20:29 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Chcielibyście usłyszeć o błędach popełnionych przez managerów projektów podczas swojej pracy? Czy interesują Was potknięcia w realizowaniu projektów? A może po prostu chcecie usłyszeć o spektakularnych wpadkach, które popełnili doświadczeni Project Managerzy?
Bez względu na odpowiedź warto pojawić się na BarCampie 6.0!

O projekcie

BarCamp to cykl spotkań integracyjnych połączonych z krótkimi prezentacjami. Formuła wydarzenia opiera się na bezpośrednim kontakcie i wymianie pytań, opinii i doświadczeń a także poszerzeniu sieci kontaktów i zdobyciu nowych znajomości. Jest to połączenie interesujących, praktycznych wystąpień i luźnej atmosfery integrującej zebranych.

Kluczem i istotą imprezy są długie bloki przerw (30-45 minut) pomiędzy krótkimi wykładami (10-15 minut). Same wykłady tworzą dzięki temu wyjście do budowy sieci kontaktów w atmosferze sprzyjającej integracji i wymianie opinii. Zadaniem prelegentów będzie opowiedzieć jak wygląda realizacja i koordynacja projektu od wewnątrz, z uwidocznieniem podstawowych zagrożeń i możliwości, jakie można napotkać podczas kierowania przedsięwzięciem na konkretnych przykładach, wraz z własnymi przemyśleniami.

Impreza jest dedykowana dla studentów, startupowców, przedsiębiorców, ludzi aktywnych, którzy realizują też swoje własne projekty, a także wszystkich innych zainteresowanych tematem.

Edycja 6.0

W BarCampie 6.0 kontynuowana będzie tematyka zapoczątkowana na poprzedniej edycji, bo temat zdecydowanie nie został wyczerpany.
Tym razem będzie on brzmiał:

„Wpadki, tricki i porady, czyli jak zawalić każdy projekt.”

Wśród prelegentów pojawią się:
- Marcin Kwieciński (Ogarnij chaos)
"Zarządzanie czasem - jak zrobić, aby czas nieustannie przeciekał przez palce?"
- Grzegorz Chuchra (Predica)
"Dusk of the Project Manager"
- Marcin Jackowski (Inprogress)
"Project Murderers, czyli mroczne historie pogrzebanych projektów"

Szczegółowe informacje o wydarzeniu

Gdzie: Klubokawiarni Jaś & Małgosia, al. Jana Pawła II 57
Kiedy: 26 marca, godz. 18:00
Wstęp wolny

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na fanpage Project BarCamp oraz w wydarzeniu.

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy