Studia na horyzoncie

Przygotowania do matury idą pełną parą, rodzina pyta, na jakie studia się wybierasz, a Ty nie masz pojęcia, co odpowiedzieć? Przeraża Cię liczba możliwych kierunków do wyboru? Nie wiesz, czym różni się studiowanie socjologii od politologii?

Ten artykuł został opublikowany 28-11-2016 13:51 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

W takim razie biegnij na konferencję Studia na Horyzoncie, która odbędzie się już w ten piątek, 2 grudnia w Warszawskim Domu Technika NOT w Warszawie, przy ul. Czackiego 3/5, start o godzinie 14. Wstęp wolny. Wydarzenie przygotowuje organizacja studencka Impulse for Education, działająca przy Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Podczas konferencji, która jest podzielona na 8 bloków tematycznych, studenci różnych kierunków opowiedzą o tym, jak wyglądają ich studia, podzielą się swoim dotychczasowym doświadczeniem i odpowiedzą na pytania.
Głównym celem tej inicjatywy jest umożliwienie otwartego przepływu informacji od studentów do przyszłych studentów w nieformalnej, luźnej atmosferze.

Gdzie: Warszawski Dom Technika NOT w Warszawie, ul. Czackiego 3/5
Kiedy: 2.12.2016, godz. 14:00
Wstęp wolny

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej http://www.impulseforeducation.eu oraz do śledzenia wydarzenia na Facebooku. Do zobaczenia 2 grudnia!

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy