Czytelnia internetowa ibuk.pl

ibuk.pl

Ibuk.pl to pierwsza w Polsce czytelnia on-line podręczników akademickich i książek naukowych w języku polskim. Znajdziesz tutaj elektroniczne wersje książek z różnych dziedzin nauki, opublikowanych przez czołowych polskich wydawców.

Ten artykuł został opublikowany 24-04-2013 12:16 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Serwis ibuk.pl umożliwia przeglądanie oferty, wyszukiwanie oraz zakup dostępu do wybranej pozycji. Możemy również śledzić historię swoich dostępów i zamówień. Najistniejszą kwestią pozostaje oczywiście czytanie zakupionych pozycji, a dodatkowo ich wydruk (określona liczba stron).

Znajdziemy tam działy poświęcone Studentom jak i Profesjonalistom. Inne zakładki to: Ebooki, Audiobooki, Czasopisma (znajdziemy tam 182 pozycje) , Literatura (9068) i Darmowe.

Jak korzystać z iBuka? To proste!

• Znajdź potrzebną książkę.
• Wybierz opcję dostępu.
• Zaloguj się lub załóż konto (jeśli jesteś nowym czytelnikiem lub nie korzystasz z innych serwisów PWN).
• Opłać dostęp do wybranej książki.
• Czytaj.

W serwisie ibuk.pl możesz zarówno zakupić książki na własność jak i wypożyczyć książkę na dowolny czas.

  • KUP - książka na własność.
  • WYPOŻYCZ - dostęp czasowy

Każda książka posiada opis. Zaletą jest możliwość wystawiania ocen przez użytkowników. Ponadto każda pozycja opatrzona jest kolorowymi “znakami szczególnymi” jak np.: promocja, bestseller czy top 50.

Aplikacja myIBUK– zainteresowany?

Aplikacja myIBUK umożliwia wygodne czytanie książek na dowolnym urządzeniu, w tym tabletach i smartfonach. W aplikacji znajdziesz swoją osobistą półkę, na której możesz umieścić książki zakupione w serwisie ibuk.pl, ale także wypożyczone z biblioteki Twojej uczelni lub instytucji.

Dodano:

24-04-2013 12:16

Dodane przez:

Olga Paluchowska

Kategoria:

Książki
systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy