23. urodziny Stowarzyszenia Studentów GEOIDA

Stowarzyszenie Studentów Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej GEOIDA obchodzi w tym roku swoje 23. urodziny. Tradycyjnie przygotowali oni z tej okazji cykl wydarzeń, na które serdecznie zapraszają wszystkich swoich studentów, członków i sympatyków.

Ten artykuł został opublikowany 09-11-2017 03:13 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Świętując nie zapominają o innych, a w szczególności o tych, którym możemy pomóc uratować życie. Dlatego też całe obchody rozpoczynają się akcją krwiodawstwa, która odbędzie się 9 listopada przed wejściem do Gmachu Głównego Politechniki Warszawskiej. Krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa będzie czekał na wszystkich chętnych dobroczyńców od godziny 9:00 do 14:00.
Na każdego, kto postanowi wspomóc akcję, czeka drobny upominek w postaci darmowego biletu wstępu na główną imprezę urodzinową GEOIDY.

Kolejnym punktem, którego nie można przegapić są warsztaty tańca hip – hop. Wybór tematyki kursu nie jest przypadkowy. Jest to nawiązanie do motywu przewodniego głównej imprezy urodzinowej GEOIDY - Gangsters' Paradise.
Ponadto, to właśnie podczas niej uczestnicy będą mogli zaprezentować krótką choreografię, przygotowaną specjalnie dla nich. Warsztaty odbędą się 13 listopada o godz. 17:00 w Studium Wychowania Fizycznego i Sportu PW w sali Mała Riwiera.

Zwieńczeniem obchodów będzie impreza urodzinowa, która odbędzie się 21 listopada w Multipubie pod Grubą Kaśką. Tradycyjnie odśpiewane zostanie wspólnie „Sto lat”, będzie tort oraz szampan, a wszyscy chętni będą mogli razem zatańczyć i pokazać czego nauczyli się podczas warsztatów hip-hopowych. O świetny, muzyczny klimat zabawy zadba DJ Kuba Król.

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy