Juwenalia UKSW 2019

Największe muzyczne święto studentów Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego – Juwenalia UKSW - odbędzie się 24 maja na warszawskiej Agrykoli. Jak co roku, w maju, studenci będą się świetnie bawić na koncertach swoich ulubionych zespołów!

Ten artykuł został opublikowany 20-05-2019 15:47 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Juwenalia UKSW to niepowtarzalna okazja, aby jednego wieczora na scenie zobaczyć i posłuchać jednych z najbardziej znanych i cenionych zespołów w Polsce. Wśród wykonawców, którzy wystąpią 24 maja będą między innymi : Fisz Emade Tworzywo, Grubson, Ørganek oraz Carpe Diem.

Fisz Emade to zespół założony z inicjatywy braci: Bartka „Fisza” i Piotra „Emade” Waglewskich. Ich muzyka utrzymana jest w stylistyce hiphopowej, ale znajdziemy w niej również wpływy jazzu czy funka. Bracia wciąż z muzyką eksperymentują i do tych eksperymentów zapraszają swoich słuchaczy.

Ørganek na czele z Tomaszem Organkiem to zespół, który odświeżył polską scenę rockową. Grupa powstała w 2013 roku i od tego czasu jej popularność wciąż rośnie.

Grubson, Tomasz Iwanca, zaczął tworzyć już na przełomie lat 1997-1998. Występował w formacjach 3oda Kru, Siła-Z-Pokoju i Super Grupa. Grubson to artysta świetnie czujący się w takich gatunkach jak reggae, dancehall i rap.

Carpe Diem założył w 1992 roku znany z programu Idol Szymon Wydra. Przeboje takie jak „Teraz wiem” czy „Życie jak poemat” do tej pory rozgrzewają publiczność na koncertach.

Start koncertów o godz. 18:00.

Po koncertach organizatorzy zapraszają na after party w Klubie Hybrydy (ul. Złota 7/9), gdzie zabawa trwać będzie do białego rana!

Wstęp wolny!

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy