Juwenalia UW 2019 - dzień III

Po dwutygodniowym odpoczynku UW zaprasza na trzeci, ostatni już, dzień Juwenaliów UW. Jak co roku, organizatorzy opuszczają Kampus Główny UW i przenoszą się do Parku Agrykola.

Ten artykuł został opublikowany 20-05-2019 15:56 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Na zakończenie tegorocznych Juwenaliów oprócz występów znanych i lubianych artystów Samorząd UW zapewni szereg atrakcji, by studenci mogli spędzić aktywnie czas przed letnią sesją egzaminacyjną. Na scenie usłyszymy i zobaczymy: The Dumplings, Nosowska, Tymek , Smolasty , The Rocki’n Chair.

The Dumplings – polski duet muzyczny tworzony przez Justynę Święs i Kubę Karasia. Ich styl muzyczny to nowoczesna elektronika nasiąknięta głębokim basem. Początkowo zespół zdobył popularność, jako fenomen internetowy, publikując swoją twórczość na kanale YouTube. Obecnie mają na koncie trzy albumy i mnóstwo wyprzedanych koncertów. Nie mamy wątpliwości, że podczas ich występu, Agrykola będzie pękać w szwach.

Nosowska oczywiście Katarzyna, wokalistka zespołu Hey, felietonistka i autorka tekstów. Gdy tylko Hey ma wolne, Nosowska solo – choć zawsze ze znakomitymi partnerami, penetruje krainy, w które z macierzystym zespołem się nie zapuszcza. Pełne dynamiki i energii koncerty gwarantuje materiał z najnowszej płyty BASTA.

Tymek – oficjalnie Tymoteusz Bucki, artysta hip-hopowy młodego pokolenia. Znany wszystkim z utworu „Język Ciała”, kawałka, w którym błyskawicznie zakochali się internauci i słuchacze radiowi.

Smolasty - właściwie Norbert Smoliński – polski wokalista, tworzący muzykę z pogranicza R&B, popu i rapu. Twórca takich hitów jak "Uzależniony" czy "Fake Love".

The Rocki’n Chair – zwycięzcy tegorocznej VII już edycji Stage4YOU, czyli konkursu, w którym to studenci wybierają zespół, który chcą usłyszeć na scenie podczas Juwenaliów. Ich styl muzyczny to Blues rock.

Start koncertów o godz. 18:00.
Wstęp wolny!

Po koncertach organizatorzy zapraszają tradycyjnie na after w Klubie Hybrydy (ul. Złota 7/9), gdzie zabawa będzie trwać do białego rana!

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy