Juwenalia Warszawskie coraz bliżej

W tym roku samorządy studenckie warszawskich uczelni wyższych zrzeszonych w Porozumieniu Uczelni Warszawskich przygotowały sieć koncertów, które uświetnią cykl wydarzeń kulturalnych w stolicy. Już od 10 maja do 9 czerwca na scenach będzie można zobaczyć największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Ten artykuł został opublikowany 16-04-2018 16:54 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Łącznie w ciągu miesiąca odbędzie się aż 16 koncertów, podczas których usłyszycie niemal wszystkie gatunki muzyczne: od rocka, przez hip-hop, reggae, pop, po muzykę klasyczną.

Czeka Was też niespodzianka, bo organizatorzy lubią się zmieniać i wprowadzać zmiany dla Was! Po raz pierwszy postanowili zastąpić znaną wszystkim Wielką Paradę Studentów na Wielki Piknik Studencki. To jeden z nowych projektów, który również organizowany jest przez wszystkie warszawskie uczelnie.
Więcej informacji na temat tego wydarzenia dostępna będzie już wkrótce.

Już dziś zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy podczas największych juwenaliów w Polsce! Wyjątkowa współpraca stołecznych uczelni gwarantuje przede wszystkim wspaniałą rozrywkę w fantastycznym gronie pomysłowych i ambitnych studentów i absolwentów.

Uczestnicząc w Juwenaliach Warszawskich jesteś w samym centrum majowych obchodów studenckiego festiwalu. Tam trzeba być!

Oficjalne wydarzenie Juwenaliów Warszawskich

Zapraszamy do śledzenia kanałów Juwenaliów Warszawskich, aby być na bieżąco:
strona na FB
strona Juwenaliów Warszawskich
konto Insta
konto na Twitterze
oraz konto Snapa: juwenalia_waw.

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy