Konferencja "Celuj w przyszłość" 2017

Konferencja Celuj w Przyszłość jest organizowana z ramienia Studenckiego Koła Naukowego Negocjator Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Odbywa się w budynkach C i G 20-22 listopada.

Ten artykuł został opublikowany 23-11-2017 03:03 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

W tym roku konferencję przygotowuje piątka studentów z różnych kierunków oraz uczelni, która posiada różne zainteresowania i plany na przyszłość. Jednak ich cel jest taki sam, jak wszystkich ich rówieśników. Znaleźć swoje własne miejsce w ogromnym świecie biznesu oraz stworzyć własną, satysfakcjonującą ścieżkę kariery.
Już zdecydowanym tylko pozazdrościć. Tych, którym do głowy przychodzi tylko głuche “nie wiem”, zapraszamy na konferencją Celuj w Przyszłość.

Co tak naprawdę kryje się pod nazwą Celuj w Przyszłość?

Jest to cykl spotkań oraz warsztatów prowadzonych przez ludzi z biznesu dla studentów. W tym roku skupia on się na wyborze własnej branży, a przez całe trzy dni trwania konferencji towarzyszyć mu będzie hasło #LegendaryMindset.
Pierwszego dnia organizatorzy proponują uczestnikom udział w panelu zatytułowanym “20 minut o swojej branży” oraz networkingowym spotkaniu “Studenci dla studentów”. Pierwszy dzień wydarzenia skupia się najpierw na biznesowym podejściu do branży od strony biznesowych wyjadaczy, kończy się natomiast w luźniej atmosferze. Kiedy uczestnicy mogą porozmawiać z absolwentami, bądź ciągłymi studentami, którzy pracują już zawodowo. Podzielą się oni swoim doświadczeniem ze zdobywania pierwszej pracy, odnajdywania się w specyficznym dla każdej branży środowisku oraz przekażą cenne wskazówki zawodowe. Podczas dwóch następnych dni konferencji uczestnicy mogą wziąć udział w cyklu warsztatów, prowadzonych przez pracowników czołowych korporacji oraz start-upów. Podczas nich poznają oni “Tips’n’tricks na temat kariery” oraz będą mogli porozmawiać osobiście z zaproszonymi gośćmi.

Zwieńczeniem całego wydarzenia jest panel dyskusyjny, gdzie poruszony zostanie nurtujący wszystkich młodych przedsiębiorców temat: “Praca w korporacji czy własna firma?”.

Więcej informacji znajdziecie na fp projektu.

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy