O Javie przy kawie!

Czy o tematach, zdawałoby się “ciężkich”, technicznych można porozmawiać w luźnej atmosferze przy kawie? Pełne sale podczas cyklicznych eventów “O Javie przy kawie” potwierdzają, że taka forma rozmów o kodowaniu wielu osób ośmiela i wzbudza zainteresowanie światem IT.

Trzecia już warszawska edycja “O Javie przy kawie” odbędzie się w najbliższą sobotę (14 października) o 10:00 w restauracji Banjaluka. Do wzięcia udziału w dyskusji szczególnie zapraszamy ciekawych świata IT i tych, którzy chcą przekonać się, czy są w stanie nauczyć się programowania i dowiedzieć się, jak rozpocząć swoją przygodę w branży. Nie takie kodowanie straszne, jak je piszą!

W dyskusji o poranku udział weźmie doświadczony programista, który opowie o realiach rynku pracy IT i o tym, czym zajmuje się na co dzień. Być może nawet rozwieje niektóre stereotypy, jakimi owiani są programiści. Gościem spotkania będzie również absolwentka kursu programowania, która podzieli się wrażeniami z perspektywy “świeżaka” w branży.

Na spotkanie zapraszamy zarówno początkujących, jak i doświadczonych programistów. Więcej informacji znajdziecie na wydarzeniu.

Organizatorem wydarzenia jest Software Development Academy, lider wśród akademii programowania w Polsce. Zachęcamy do śledzenia kursów programowania, które SDA organizuje w najbliższym czasie w Warszawie.

Bezpłatne bilety do pobrania znajdziecie tutaj.

Spotkanie O Javie przy kawie w Warszawie
Gdzie? Banjaluka, ul. Szkolna 2/4
Kiedy? 14.10.2017 (sobota) godz. 10:00

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy