Popłyń na Studni 2018

Juwenalia Domów Studenckich Politechniki Warszawskiej - Studnia 2018 odbędzie się w dniach 11-13 maja. Jest to święto mieszkańców akademików, którzy świetnie się bawią w towarzystwie swoich znajomych, wykładowców, władz uczelni, oraz pracowników administracji.

Ten artykuł został opublikowany 03-05-2018 17:46 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Nazwa "studnia" pochodzi od popularnego wśród mieszkańców osiedla akademickiego przy Placu Narutowicza określenia dziedzińca łączącego domy studenckie. Jest to miejsce wypoczynku, rozrywki oraz całorocznej integracji studentów.

Hasło przewodnie wydarzenia to „Popłyń na Studni”. W tym roku wybierzecie się w rejs dookoła świata!

Jak to możliwe? Dzięki specjalnej mini grze terenowej International Studnia Challenge. To efekt współpracy organizatorów z Komisją Zagraniczną PW.

Na terenie dziedzińców Domów Studenckich PW ("studni") rozlokowane będą stoiska przygotowane przez studentów z zagranicy, które zaprezentują podróżnym zarówno język, kulturę jak również kuchnię danego kraju.

Oczywiście nie można zapomnieć o tradycji, która mówi, że Studnia to trzy dni świetnej zabawy, hektolitry złocistego trunku, smacznego jedzenia oraz zabawa do białego rana.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej, Facebooku i wydarzeniu

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy