Tydzień Uśmiechu z NZS SGH

Tydzień Uśmiechu to cykliczny projekt Niezależnego Zrzeszenia Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie organizowany w okolicy Mikołajek i Świąt Bożego Narodzenia.

Ten artykuł został opublikowany 06-12-2017 13:49 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

W tym roku już po raz XVI organizowany jest kiermasz podarunków otrzymanych od przedsiębiorstw oraz organizacji o wielkich sercach. Studenci, pracownicy uczelni oraz wszyscy zainteresowani będą mogli zakupić za połowę ceny rynkowej między innymi: bilety do kin, teatrów, karnety na paintball czy karting, vouchery do restauracji i kawiarni, książki, kursy językowe, kursy tańca, a nawet kursy na prawo jazdy kat. B. Podczas kiermaszu będzie miała miejsce również „Zakręcona akcja”, czyli zbiórka plastikowych nakrętek, za które będzie można otrzymać coś słodkiego.

Jest to jedna z największych akcji charytatywnych organizowanych w SGH. Kwota zebrana w czasie akcji zostanie przekazana Warszawskiemu Hospicjum dla Dzieci.
W tym roku Kiermasz Charytatywny odbędzie się 11-15 grudnia na Auli Spadochronowej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Zapraszamy serdecznie, będzie moc atrakcji i uśmiechu!

Świeże informacje związane z tym wydarzeniem można obserwować także na profilu FB.

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy