Dziewczyny na Politechniki 2016

Politechnika Warszawska - wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy!

Ten artykuł został opublikowany 04-04-2016 18:09 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Jeżeli przygotowujesz się do matury i myślisz o karierze inżyniera, jeśli zastanawiasz się jak osiągnąć swój cel, już 7 kwietnia 2016 w nowoczesnym gmachu Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii (Rektorska 4) organizatorzy postarają się znaleźć dla Ciebie drogę, która doprowadzi Cię do sukcesu.

Spotkanie Dziewczyny na Politechniki rozpoczniecie od intelektualnej rozgrzewki. Kreatorka Jutra, Kasia Żbikowska doda Wam odwagi niezbędnej do realizacji marzeń. O swojej drodze do międzynarodowej kariery opowie absolwentka Politechniki Warszawskiej, dr inż. Barbara Ostrowska, Prezes Materials Care. Dzięki Magdzie Kowalskiej poznacie niezwykłą moc klocków Lego, które mogą okazać się pomocne w realizowaniu planów. Następnie rozgrzane umysły zaproszone zostaną do działania. Warsztaty poprowadzą doświadczeni trenerzy, którzy zgodnie z mottem tegorocznego wydarzenia "wyobraźnia jest ważniejsza od wiedzy" pomogą Wam przekroczyć granice twórczej fantazji. Nie zabraknie również inspirujących rozmów i porad studentek i absolwentek, a także profesjonalnych konsultacji ze specjalistkami z Biura Karier.

Tegoroczna edycja akcji Dziewczyny na Politechniki, organizowana już po raz dziewiąty przez Politechnikę Warszawską, to również konkurs, w którym wygrać można atrakcyjne nagrody. Szczegóły konkursu ogłoszone zostaną podczas wydarzenia, natomiast już teraz możemy zdradzić o co walczyć będą uczestniczki. Laureatka pierwszej nagrody otrzyma voucher na weekend w Hotelu Sound Garden w Warszawie, który jako pierwszy w Polsce stworzył piętro dedykowane kobietom. Dodatkiem do kobiecego weekendu będzie ekscytująca kolacja w całkowitych ciemnościach, w restauracji Dine in the Dark. Trzy kolejne wyróżnione osoby zostaną obdarowane psotnymi słodkościami wprost od Psotnych Babek.

Dlaczego Politechnika Warszawska?

Stuletnia tradycja, prestiż i czołowe miejsca w międzynarodowych rankingach uczelni wyższych - tak w kilku słowach można zdefiniować Politechnikę Warszawską. Za dokonania Uczelni odpowiedzialna jest nie tylko wysoko wykwalifikowana kadra, ale także zdolni i odważni studenci, zorientowani na sukces. Politechnika Warszawska przyciąga młodych ludzi, którzy nie stawiają sobie ograniczeń przy realizacji nawet najodważniejszych koncepcji; ciekawych świata, ambitnych projektantów, którzy chętnie przystępują do istniejących już kół naukowych lub zakładają kolejne, by opracowywać najlepsze rozwiązania dla swoich pomysłów, bez strachu przed porażką.

Politechnika Warszawska to najlepsza polska uczelnia techniczna - w Rankingu Perspektyw nieprzerwanie od dekady zajmuje pierwsze miejsce. Jest również najbardziej ceniona wśród pracodawców - nasi absolwenci są poszukiwanymi na rynku pracy specjalistami.

Kiedy: 7 kwietnia 2016
Gdzie: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy