IAESTE CaseWeek - weź karierę na warsztat

Zbliża się kolejna edycja największego cyklu warsztatów inżynierskich, którą IAESTE organizuje na Politechnice Warszawskiej. Rekrutacja już jest otwarta.

Ten artykuł został opublikowany 03-04-2018 14:44 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Organizatorzy są przekonani, że kontakt z prestiżowymi firmami, to najlepszy początek sukcesu zawodowego. Dlatego tworzą dla Was wydarzenie, którego zadaniem jest zbliżenie środowiska akademickiego z biznesem.
Tegoroczna IX edycja, odbędzie się na 10 uczelniach wyższych w całej Polsce. Przeprowadzonych zostanie 127 praktycznych warsztatów, które prowadzone będą przez specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

PAMIĘTAJ:
▪️ warsztaty są zupełnie darmowe
▪️ liczba miejsc jest ograniczona
▪️ po odbytym warsztacie otrzymasz certyfikat uczestnictwa
▪️ jest to doskonała możliwość na kontakt z przyszłym pracodawcą
▪️ masz szansę otrzymania płatnego stażu w firmie
▪️ uczestnicząc w warsztacie rozwijasz nie tylko swoją wiedzę, ale również umiejętność pracy w grupie!

W tym roku możecie wziąć udział w warsztatach prowadzonych przez takie firmy jak SAMSUNG, Microsoft, P&G, Siemens, LUG, Faurecia, PGNiG, Medicalgotithmics, PwC, Arup, Gleeds, Mitsubishi, Saint-Gobain czy B&R.

Jedyne co musisz zrobić to:
▪️ zarejestrować się na stronie www.caseweek.pl
▪️ wybrać swoją uczelnie
▪️ zapisać się na dowolny kurs
▪️ wziąć swoją karierę na warsztat!

Dodatkowo, organizatorzy zapraszają na wydarzenie na facebook'u na którym pojawiają się najpotrzebniejsze informacje oraz ciekawe konkursy:
Wydarzenie na FB

Możecie spotkać organizatorów na standach na swoich wydziałach oraz na wielkim standzie 5 kwietnia przy gmachu głównym, na którym będzie szansa dowiedzieć się czegoś więcej o warsztatach oraz wziąć udział w konkursach z nagrodami m.in. od firm Samsung i L'Oreal. Dodatkowo będzie Coca Cola, pączki i wiele więcej.

Zarejestruj się na www.caseweek.pl

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy