Od inżyniera do Project Managera

Koło Naukowe Zarządzania Projektami „PMArt” serdecznie zaprasza na siódmą edycję antykonferencji BarCamp. Tym razem event zaplanowano na dzień 20 maja o godz. 17.00 w klubokawiarni Solec na Powiślu (ul. Solec 44).

Ten artykuł został opublikowany 12-05-2015 20:59 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

W BarCampie 7 zostanie podjęty temat: "Od inżyniera do Project Managera".

BarCamp to cykl spotkań integracyjnych połączonych z krótkimi prezentacjami. Formuła wydarzenia opiera się na bezpośrednim kontakcie i wymianie pytań, opinii i doświadczeń a także poszerzeniu sieci kontaktów i zdobyciu nowych znajomości. Jest to połączenie interesujących, praktycznych wystąpień i luźnej atmosfery integrującej zebranych.

Kluczem i istotą imprezy są dłuższe bloki przerw (30-45 minut) pomiędzy krótkimi wykładami (20-25 minut). Same wykłady tworzą dzięki temu wyjście do budowy sieci kontaktów w atmosferze sprzyjającej integracji i wymianie opinii. Zadaniem prelegentów będzie opowiedzieć jak wygląda realizacja i koordynacja projektu od wewnątrz, z uwidocznieniem podstawowych zagrożeń i możliwości, jakie można napotkać podczas kierowania przedsięwzięciem na konkretnych przykładach, wraz z własnymi przemyśleniami. Ponadto przybliżą jak może wyglądać droga do zostania kierownikiem projektów.

Impreza jest dedykowana dla studentów, startupowców, przedsiębiorców, ludzi aktywnych, którzy realizują też swoje własne projekty, a także wszystkich innych zainteresowanych tematem.

Więcej info o wydarzeniu można znaleźć na fanpage'u Project BarCamp oraz na wydarzeniu.

Zapraszamy w imieniu organizatorów!

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy