Szkolenie Koordynator Industrial Engineering

Brałeś już udział w jakiś kursach, czy szkoleniach? Czujesz, że były to pieniądze wyrzucone w błoto? Wynudziłeś się przez wiele godzin, by na koniec otrzymać nic nie znaczący certyfikat?

Ten artykuł został opublikowany 28-05-2015 19:25 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Tym razem wybierz przemyślaną opcję, czyli nową jakość w dziedzinie szkoleń. Po ukończeniu kursu otrzymasz Międzynarodowy Certyfikat Swiss Cert, który stanie się naprawdę wartościowym punktem twojego CV.
Kolejne szkolenie organizowane przez Koło Naukowe Q&S Management oraz firmę Luqam. Szkolenie należy do cyklu trzech szkoleń, dzięki którym możliwe jest uzyskanie bezpłatnego certyfikatu Eksperta ds. Optymalizacji.

Szkolenie adresowane jest to osób, wiążących swoją przyszłość z pracą w sektorze produkcji w obszarze doskonalenia obszarów, optymalizacji procesów oraz usprawniania organizacji i metod pracy.

Wprowadza ono uczestników w zagadnienia związane z Lean Manufacturing, standaryzacją oraz mapowaniem strumieni wartości. Uczestnicy szkolenia zostaną zapoznani z podstawowymi narzędziami do eliminacji strat i redukcji kosztów oraz sposobami ich praktycznego wykorzystania.

Więcej informacji pod tym linkiem.
Nasz fanpage.

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy