Patronat medialny... co to?

Patronat medialny (lub też mediowy) to rodzaj współpracy polegającej na promowaniu ciekawych inicjatyw przez media.

Polibuda.info jest jednym z Mediów Studenckich PW - promowanie projektów w Portalu jest więc patronatem. Patronat jest dla Twojego projektu formą darmowej promocji, możliwością nagłośnienia inicjatywy wśród studentów. Pamiętaj jednak, że patronat jest formą współpracy dwustronnej - im więcej możemy sobie wzajemnie zaoferować tym lepiej dla obu stron.

Jak zacząć?

Patronatem obejmujemy to, co jest ciekawe i ważne dla studentów. By Twój projekt został objęty patronatem powinieneś przedstawić nam go: opisać krótko czego dotyczy, kto go organizuje, kiedy się odbywa. Na podstawie Twojego opisu podejmiemy decyzję, czy będziemy promować Twoją inicjatywę.
Możesz do nas napisać na naszą skrzynkę naczelny@polibuda.info lub spotkać się z kierownikiem działu Promocji i Reklamy

Co może zostać objęte patronatem?

Przede wszystkim inicjatywy zorganizowane przez studentów. W szczególności przez Samorząd i Organizacje Studenckie czy Koła Naukowe - nie tylko działające przy Politechnice, ale także przy innych warszawskich uczelniach. Promujemy jednak też inicjatywy niezależne, o ile spodobają się nam i Wam - czytelnikom i użytkownikom Portalu.

Zasady patronatów

Postanowienia ogólne

 1. Patronat nad organizacją studencką lub kołem naukowym zwanymi dalej Organizacją obejmuje Portal Studentów Politechniki Warszawskiej Polibuda.info (internetowy serwis informacyjny Samorządu Studentów Politechniki Warszawskiej), zwany dalej Portalem.
 2. Patronat nad Organizacją rozpoczyna się z chwilą podpisania obustronnego porozumienia opartego na poniższych wytycznych.

Oferta Portalu w ramach patronatu

 1. Umieszczenie łącza do strony Organizacji na stronie głównej Portalu wraz z informacją o patronacie.
 2. Promocja dużych projektów Organizacji na stronie głównej działu Działalność Studencka (dla organizacji studenckich) lub Nauka (dla kół naukowych) oraz w miarę dostępności miejsca na stronie głównej Portalu.
 3. Umieszczanie informacji o projektach Organizacji na stronach portalu (szczegółowe informacje i materiały graficzne dostarcza Organizacja, Portal nie limituje miejsca na jej zamieszczenie).
 4. Umieszczenie banerów promujących projekty Organizacji na stronach Portalu.
 5. Portal przekaże zestawy gadżetów (kubki, koszulki, długopisy, itp.) na nagrody w konkursach organizowanych przez Organizację.

Oczekiwania wobec partnera

 1. Umieszczenie łącza do strony głównej Portalu na stronie głównej Organizacji.
 2. Umieszczenie baneru Portalu na stronach Organizacji.
 3. Umieszczenie informacji o patronacie w materiałach informacyjnych o Organizacji (w szczególności w materiałach prasowych).
 4. Wywieszanie baneru portalu podczas imprez stacjonarnych (wykładów, wystaw, targów, itp.) organizowanych przez Organizację.
 5. Dostarczanie szczegółowej informacji i materiałów graficznych związanych z wydarzeniami, których organizatorem jest Organizacja,
 6. Dostarczanie informacji/sprawozdań z wydarzeń organizowanych przez Organizację - mogą to być krótkie teksty lub galerie zdjęć (np. podsumowanie wykładu, sprawozdanie i zdjęcia z targów, galeria zdjęć i krótki opis z wyjazdu).

Jeśli chcesz, żeby portal Polibuda.info został patronem Twojego projektu napisz do nas. Pomożemy rozwinąć Ci skrzydła i zaistnieć w środowisku studenckim.

Jeśli szukasz możliwości promowania inicjatyw w sposób regularny zajrzyj do działu Współprace

Co oferujemy?

 • zamieszczenie zapowiedzi wydarzenia w odpowiednim dziale Portalu, w sekcji Polecane lub na Stronie Głównej
 • sporządzenie relacji i/lub fotorelacji z wydarzenia

Czego oczekujemy?

 • Warunki współprac ustalamy indywidualnie.
nasi partnerzy