Audioriver Festival 2017

Audioriver to trzydniowy, międzynarodowy festiwal muzyczny poświęcony nowoczesnej, ambitnej elektronice, prezentujący niemal wszystkie jej odmiany: od techno i house’u, przez drum & bass, dubstep, electro, a na IDM i popie kończąc. To największy festiwal tego typu w Polsce i jednocześnie trzeci pod względem wielkości biletowany festiwal w kraju.

Dotychczas festiwal gościł m.in. takie gwiazdy jak: Underworld, Gus Gus, Róisín Murphy, Solomun, Spor feat. Linguistics, Hercules & Love Affair, Karenn live (Blawan & Pariah), John Talabot, Jaguar Skills, SpectraSoul, Tiga i Roni Size.

Na rok 2017 zostały już zapowiedziane koncerty: Adventice (DJ Deep i Roman Poncet) live, Agents Of Time live, Alix Perez, Artefakt live, Ben UFO, Boys Noize, Carl Craig presents Versus Synthesiser Ensemble, Dax J, DJ Storm, Emperor, Exium live, High Contrast live, Hugh Hardie, Jackmaster, Keeno, Killbox (Ed Rush & Audio), KiNK live, London Elektricity Big Band live, Maduk, Metrik: Life/Thrills feat. Elisabeth Troy & Dynamite MC, Moodymann, Planetary Assault Systems live, Robert Hood live, S.P.Y, Solomun, Tale Of Us, The Belleville Three, The Erised, Vitalic - ODC live, We Draw A, ale to jeszcze nie koniec.

Dwie noce na plaży to jednak nie wszystko, co czeka Cię w Płocku. W piątek i sobotę, w ciągu dnia na Starym Rynku, odbywają się Targi Muzyczne Audioriver, na których wystawiają się firmy i organizacje zajmujące się szeroko pojętą działalnością muzyczną. Nieodłącznym elementem Audioriver od lat jest również kino festiwalowe, które świetnie się sprawdza jako alternatywa dla koncertów, targów i zabaw. Tym bardziej, że można w nim zobaczyć niezależne produkcje, w większości niedostępne nigdzie indziej.
W niedzielne popołudnie festiwal wieńczy wyjątkowa impreza w blasku słońca o nazwie Audioriver Sun/Day.

Planujac wyjazd na Audioriver, warto wcześniej pomyśleć o zarezerwowanniu noclegów. Organizatorzy doskonale wiedzą, jak trudno zdobyć miejsce noclegowe w mieście i na jego obrzeżach. Dlatego w tym roku postanowili otworzyć drugie pole namiotowe. Dla festiwalowiczów są dostępne dwa komfortowe pola namiotowe w pobliżu terenu festiwalu.

Warto chociaż raz wziąć udział w tej bezprecedensowej uczcie dla prawdziwych pasjonatów muzyki. Audioriver to festiwal o niepowtarzalnej atmosferze, a samo miasto niemal przez trzy dni pulsuje życiem w rytm elektronicznych beatów.

Audioriver Festival 2017
Data: 28-30 lipca
Miejsce: plaża nad Wisłą oraz Stare Miasto w Płocku

RODZAJE I CENY BILETÓW NA EDYCJĘ 2017:
Karnet dwudniowy (piątek i sobota na plaży)
19 maja – 23 lipca: 230 zł
24-28 lipca: 260 zł
Karnet trzydniowy (piątek i sobota na plaży + Audioriver Sun/Day)
19 maja – 23 lipca: 290 zł
24-28 lipca: 320 zł
Bilet jednodniowy* (piątek lub sobota na plaży) – 150 zł / dostępne od czerwca 2017.
Sprzedaż biletów: www.audioriver.pl oraz salony Empik

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy