Juwenalia w Warszawie 2017. Kiedy odbędą się koncerty?

Karol Dubrawski

Rozpoczął się maj, czyli ulubiony miesiąc studentów. Z tej okazji przygotowaliśmy zestawienie wszystkich imprez juwenaliowych w Warszawie.

5 maja - Juwenalia Akademii Pedagogiki Specjalnej i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego

Na wspólnych juwenaliach APS i WUM zagrają: Zeus, AU - Adaś&Uzi, Miuosh, Jamal, Chonabibe oraz Eastwest Rockers. Początek imprezy o godz. 16:00 na boisku sportowym przy Osiedlu Akademickim "Przyjaźń" na Bemowie, ul. Konarskiego 85. Wstęp wolny.

11 maja - Juwenalia Akademii Sztuki Wojennej "Majowe Wibracje" oraz Akademii Wychowania Fizycznego i Szkoły Głównej Służby Pożarniczej

Na juwenaliach ASzWoj, czyli "Majowych Wibracjach" zagrają: DJ Hazel, KęKę i Defis. Start imprezy o godz. 16:00. Wejście bezpłatne.

Na juwenaliach AWF i SGSP wystąpią: Cukierki, SB Maffija oraz Paluch. Wejście na imprezę jest bezpłatne.

12 maja - Juwenalia Uniwersytetu Warszawskiego oraz Juwenalia Artystyczne

Na juwenaliach UW 12 maja zagrają: Buslav, Kortez, Krzysztof Zalewski oraz Łąki Łan. Wstęp na Kampus Główny tego dnia jest darmowy.

12 maja - Juwenalia Wojskowej Akademii Technicznej - MegaWAT

MegWAT wraca po dwóch latach. W tym roku impreza odbędzie się we współpracy z Warsaw Disco Festival i Dzielnicą Bemowo. Zagrają: Akcent, Mig, Power Play, Defis, Calibra, Loverboy i The Lovers. Początek o 17:00.
Studenci WAT wchodzą za darmo (bezpłatne wejściówki od 20 kwietnia dostępne w Dziale Spraw Studenckich), pozostali od 13 kwietnia mogą kupić bilety w cenie 29 zł.

13 maja - Juwenalia Uniwersytetu Warszawskiego oraz Juwenalia Szkoły Głównej Handlowej

Drugiego dnia na juwenaliach UW zagrają: Pidżama Porno, Lao Che, Luxtorpeda i Male Reggae Rockers. Studenci UW do 19:00 mają wstęp wolny. Bilety w przedsprzedaży: 25 zł - studenci, 45 zł pozostali, w dniu koncertu 35 zł - studenci, 55 zł pozostali.

Juwenalia SGH odbędą się na terenie Ogrodów Rektorskich przy al. Niepodległości 162. Na razie nie wiadomo, kto zagra. Wstęp na pewno będzie bezpłatny, a po koncertach zaplanowane jest afterparty w klubie Park.

19-20 maja - Juwenalia Politechniki Warszawskiej

Pierwszego dnia, czyli 19 maja, wystąpią: Candyflip, Rasmentalism, happysad, Lady Pank i T.Love, natomiast drugiego: Animal Bar, TEDE, Bracia Figo Fagot, TABU i Kult. Zarówno w piątek, jak i w sobotę wstęp jest bezpłatny. Koncerty rozpoczynają się o 17:00.

19 maja - Gardenalia

Pierwszy ogłoszony zespół, który wystąpi podczas Gardenaliów, to Dwa Sławy. Drugim jest Terrific Sunday, a trzecim Włodki. Wstęp na Gardenalia jest darmowy. Początek o godz. 15:00.

20 maja - Wielka Parada Studentów 2017

W tym roku studenci spotkają się punktualnie o godz. 14:00 na placu Defilad. Parada przejdzie przez miasto aż na Stadion Syrenki. Organizatorzy zachęcają do zakładania kolorowych, kreatywnych i mocno urozmaiconych strojów i przebrań.

26 maja - Juwenalia Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego

Pierwszymi ogłoszonymi gwiazdami są Organek i LemOn. Koncerty odbędą się na Agrykoli. Start o 17:00. Wstęp wolny.

27 maja - Juwenalia Uniwersytetu Warszawskiego

Trzeciego dnia juwenaliów UW, które tradycyjnie odbędą się na Agrykoli, zagrają: Sitek, The Dumplings, Taco Hemingway i O.S.T.R. Początek o 17:30. Wstęp jest bezpłatny.

2-3 czerwca - Ursynalia, czyli Juwenalia Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego

Line up na razie nie jest znany. Wiadomo natomiast, że koncerty odbędą się na Starym Kampusie SGGW, a wstęp będzie darmowy.

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy