Business Breakthrough przedstawia: Sławek Muturi i jego sposób na wolność finansową

Już 31 marca 2015 o godzinie 19 w Auli V gmachu głównego Szkoły Głównej Handlowej odbędzie się spotkanie ze Sławkiem Muturim - założycielem firm Mzuri, Mzuri Investments, Mzuri CFI, propagatorem idei wolności finansowej oraz dobrych praktyk inwestowania w najem i, co ciekawe, 49-letnim emerytem z 6-letnim stażem.

Ten artykuł został opublikowany 24-03-2015 16:41 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Sławek Muturi korzystając ze swojego doświadczenia odpowie m.in. na pytania: czym się różni wolność finansowa od bogacenia się? Dlaczego warto inwestować w mieszkania na wynajem jako najlepsze źródło pasywnej gotówki i jak można zacząć nie dysponując dużym kapitałem na starcie? Organizatorem przedsięwzięcia jest niezmiennie Studenckie Koło Naukowe Rozwoju Osobistego w ramach projektu Business Breakthrough.

Business Breathrough to wydarzenie cykliczne, podczas którego odbywają się spotkania z praktykami biznesu - osobami, które ciężką pracą odniosły ogromny sukces w Polsce, a także na arenie międzynarodowej. Goście dzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem, uczą kreatywnego myślenia oraz zachęcają do wyjścia poza schemat.

Sławek Muturi i jego historia świetnie wpisują się w tematykę rozwoju osobistego, którą zajmują się organizatorzy projektu, działający przy Szkole Głównej Handlowej już od wielu lat.

Posiada on ciekawą osobowość, odpowiednią wiedzę i doświadczenie oraz wiele sukcesów na koncie, dlatego jest idealnym kandydatem do współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym Rozwoju Osobistego. Były konsultant w Andersonie oraz w Deloitte, obecnie wolny finansowo - w maju 2009 roku, w wieku 43 lat przeszedł na emeryturę. Teraz zajmuje się popularyzowaniem idei wolności finansowej oraz dobrych praktyk inwestowania w najem. Zrobił setki prezentacji na uczelniach oraz na konferencjach w Polsce, Europie, Kanadzie, Australii i Singapurze. Założył kilka spółek - Mzuri, Mzuri Investments, oraz Mzuri CFI. Co roku uczy się innego języka - włada już jedenastoma. Jego pasją są podróże - odwiedził każdy kraj na świecie.

Powyższe spotkanie, drugie z cyklu, adresowane jest do osób zainteresowanych tematyką niezależności finansowej oraz inwestycji w nieruchomości. Piętnaście minut przed samym wykładem (18.45) odbędzie się krótka sesja networkingowa. Kolejne odsłony Business Breakthrough będą odbywały się okresowo co 2 – 3 tygodnie.

Gdzie: Szkoła Główna Handlowa, Aula V
Kiedy: 31.03.2015, godz. 19:00
Więcej informacji znajdziecie na fanpage’u projektu oraz na wydarzeniu.

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy