Polskie uczelnie innowacjami stoją! Warsztaty i spotkania.

Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej zaprasza na inaugurację projektu „PGNiG Polskie Innowacje” . Zapraszamy ambitnych i pełnych pasji młodych ludzi, którzy widzą nieprzeciętne rozwiązania w pozornie oczywistych zagadnieniach.

Ten artykuł został opublikowany 04-10-2016 15:49 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Pierwsze z całej serii warsztatów odbędą się w Warszawie, w Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4 już w czwartek 6.10.2016 r.

O godz. 12:00 rozpoczną się spotkania ze specjalistami.

O Polskiej drodze do innowacji opowie pan Łukasz Kroplewski, Prezes Zarządu PGNiG SA ds. Rozwoju. Następnie wystąpią Specjaliści Grupy Kapitałowej PGNiG, między innymi pan Cyryl Federowicz, Chief Financial Officer z PGNiG Upstream International AS, który wraz ze współpracownikami z Norwegii przybliży innowacyjne działania za granicami Polski.
Pierwszą część podsumuje Pan Maciej Szota Zastępca Dyrektora Departamentu Badań i Rozwoju PGNiG SA, wskazując na możliwe drogi rozwoju dla studentów, młodych naukowców i przedsiębiorców.

O godz. 13:30 rozpoczną się warsztaty, podczas których uczestnicy wyrażą swoje zdanie na temat innowacji w Polsce.

Równocześnie w godz. od 9:00 do 16:00 zapraszamy do stoiska informacyjnego w lobby CZIiTT, gdzie będzie można dowiedzieć się szczegółów na temat bieżących działań innowacyjnych PGNiG: Konkurs „Młodzi Innowacyjni dla PGNiG”, „Warsztaty Innowacyjnych Pomysłów z ARP i IGG”, druga edycja „Programu Akceleracyjnego MITEF Poland”, „Geotalent” i wiele innych. Na stoisku odbędą się również konkursy z nagrodami.
Udział w proponowanych przez nas wydarzeniach z pewnością korzystnie wpłynie na zawodową przyszłość wielu specjalistów – wiedza w połączeniu z doświadczeniem to najcenniejsze zasoby dla każdego pracodawcy!

Kontakt: Tomasz Turzyński 22 234 59 88 tomasz.turzynski@pw.edu.pl

Kiedy: czwartek 6.10.2016, godz. 12:00
Gdzie: Centrum Zarządzania Innowacjami i Transferem Technologii Politechniki Warszawskiej, ul. Rektorska 4

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy