Warsztaty Programowania na PJATK

Kolejne warsztaty programowania, podczas których dowiesz się, jak zdobyć pracę Programisty Java w sektorze bankowym już tego lata. Poznasz praktyczne metody, które umożliwią Ci osiągnięcie celu. Uczestnicząc w spotkaniu będziesz miał także okazję pogłębić swoją wiedzę w zakresie kodowania oraz przekonać się o tym, jak teoretyczna wiedza sprawdza się w praktyce.

Ten artykuł został opublikowany 26-03-2016 15:41 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Temat nr 1: W świecie antypaternów cz. II

W nauce programowania dużo czasu poświęcone jest temu, jak pisać poprawnie kod. Mało kiedy mówi się o tym, jak NIE programować. Zwykle systemy pisane przez początkujących programistów zawierają w sobie zbiór świetnie znanych i „lubianych” antypaternów, które mogą być bardzo łatwo zidentyfikowane i poprawione. Na pierwszej części wykładu skoncentrowano się na ogólnym omówieniu antypaternów. Tym razem prowadzący zanurkują w głąb kodu i omówią najczęstsze błędy popełniane podczas jego tworzenia.

Temat nr 2: Jak dostać stanowisko Programisty Java w sektorze bankowym?

Organizatorzy pokażą, jakie praktyczne kroki powinieneś zrobić, aby być atrakcyjnym kandydatem.

Temat nr 3: Po co komu testy?

Zwykle nauka testowania polega na wykuwaniu rodzajów testów. Na wykładzie prowadzący zadadzą znacznie ważniejsze pytanie: dlaczego testy są istotne? Jak teoria, która zapewnia o konieczności ich przeprowadzania, rozmija się z praktyką? W jaki sposób firmy zabijają testowanie i jaki wpływ na przyszłość mają takie decyzje? Na te pytania nie znajdziesz odpowiedzi w książkach.

Prelegent:

Warsztaty poprowadzi Marcin Mroczkowski, posiadacz certyfikatów Oracle Certified Professional Java Programmer i Oracle Certified Master Java Developer. Głównymi obszarami jego zainteresowań są: JAVA, analiza obiektowa, architektura systemów informatycznych i metodyki implementacji kodu biznesowego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w wielu firmach specjalizujących się w branży bankowej i ubezpieczeniowej.

Kiedy: 11 kwietnia (poniedziałek) o 18:00
Gdzie: Aula Główna na PJATK
Wstęp: wolny

Kontakt:
Email: info@devminds.pl
www.devminds.pl
Więcej informacji na blogu.

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy