Nietypowa wycieczka do teatru

plakat reklamujacy

plakat reklamujacy

Piątkowy wieczór to dla nas nietypowy czas na wycieczki do teatru, mamy zwykle bowiem ochotę na tańce, hulanki, swawole. Wiedzeni jednak pozytywnymi recenzjami jakie zebrała Lady Fosse, postanowiliśmy dać spektaklowi szansę. Wybawiliśmy się świetnie i zapraszamy do zapoznania się z krótkim opisem, czego możecie się spodziewać po drugiej części tanecznego show!

Ten artykuł został opublikowany 24-04-2013 12:36 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Lady Fosse 2 to pełna emocji, namiętności i energii opowieść przedstawiająca losy kobiety, której całym życiem był taniec i muzyka. Cała widownia jest jakby zaczarowana już w chwili gdy, złota kurtyna się rozsuwa. Rozlegają się pierwsze dźwięki znanych melodii, wprowadzające nas w klimat lat dzwudziestych. I oto zaczyna się wspaniała podróż tanecznapoprzez niektóre style i techniki taneczne jak: Fosse, Jazz, Charleston, Rumba, Rock’n’ Roll, Jive, Quick Step. A to nie wszystko! Naszymi przwodnikami tego wieczoru są wszystkim znani i lubiani tancerze:

  • Rafał Maserak
  • Ewa Szabatin
  • Anna Bosak
  • Łukasz Czarnecki
  • Basia Zielińska
  • Magdalena Soszyńska- Michnio
  • Tomasz Barański
  • Marcin Olszewski

Spektakl ogląda się z przyjemnością, raz po raz podziwiając choreografię, której autorem jest Paweł Michnio. Całość przedstawienia nie jest spójna, nie opowiada zwartej historii od początku do końca, ukazuje tylko migawki z życia Lady Fosse. Niektóre są smutne, niektóre wesołe, kolejne ociekajace seksem, a jeszcze inne melancholijne. Jest to wspaniała podróż w świat, który jak dotychczas był niedostępny dla większości z nas. Niesamowite wrażenie robi tez kontrast sali teatralnej i powszechnych oczekiwań wobec spektaklu z rzeczywistością- przedstawieniem ukazjącym wysokiej klasy tancerzy w dobrej formie. Nie do pominięcia jest też fakt, że w cenie biletu zawiera się także wstęp do Klubu Capitol, czyli taneczna zabawa do białego rana, tym razem w naszym wydaniu.

Autorzy: Olga Paluchowska i Tomasz Turski

Dodano:

24-04-2013 12:36

Dodane przez:

Olga Paluchowska

Kategoria:

Recenzje

O autorze

Olga Paluchowska

Pokaż ostatnie artykuły tego autora
systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy