Stephane Antiga nowym trenerem ONICO AZS Politechnika Warszawska

Choć pogłoski pojawiły się już jakiś czas temu, dopiero teraz możemy oficjalnie potwierdzić: Stephane Antiga zostanie trenerem ONICO AZS PW!

Ten artykuł został opublikowany 23-03-2017 19:00 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Nie tylko Antiga znalazł nową funkcję. Również Paweł Zagumny postanowił rozpocząć nowy etap w życiu i po zakończeniu kariery sportowej zostanie dyrektorem sportowym drużyny.

- To była decyzja Pawła - mówi prezes Politechniki Jolanta Dolecka. - Rozmawialiśmy niedawno. Powiedział, że już się w swojej karierze nagrał i mu wystarczy. Szkoda, choć rozumiem jego wybór. Oficjalnie pożegnamy się w kwietniu.

Ostatni mecz w karierze Zagumny rozegra 8 kwietnia na Torwarze. Inną okazją do obejrzenia "Gumy" w akcji będzie mecz z GKS Katowice rozgrywany 1 kwietnia w Warszawie.

Stephane Antiga zapewnia, że jest gotowy do pracy na dwa etaty. Były selekcjoner reprezentacji Polski trenuje obecnie siatkarzy Kanady. - Nie twierdzę, że będzie mi łatwo, bo oznacza to cały rok ciężkiej pracy bez wakacji od siatkówki. Mogę zapewnić, że jestem gotowy - powiedział w rozmowie z Przeglądem Sportowym.

Pawłowi Zagumnego i Stephane'owi Antidze życzymy samych sukcesów!

Fotorelacje z meczy ONICO AZS Politechnika Warszawska znajdziecie w naszej galerii. Zapraszamy!

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy