Virtual Expo 2017

... czyli Wirtualne Targi Pracy.

Czym jest Virtual EXPO?

Virtual EXPO to spółka, która zajmuje się organizowaniem wydarzeń online oraz w VR. Pierwszym eventem jest Virtual Expo 2017, czyli Wirtualne Targi Pracy, które odbywają się na platformie, która pozwoli na udział w targach bez wychodzenia z domu.

Odpowiadając na potrzeby rynku, stworzono Wirtualne Targi Pracy, które odbędą się 24 października i będą trwały 3 dni - każdy dzień jest dedykowany innej branży:
- wtorek - przemysł i inżynieria
- środa - finanse i FinTech
- czwartek - IT.

Specjaliści z każdego miejsca w Polsce wezmą udział w wirtualnym wydarzeniu, bez wychodzenia z domu czy biura!

W sali targowej użytkownicy mogą zobaczyć stanowiska firm oraz dzięki livechatom porozmawiać
z przedstawicielami firm lub od razu aplikować na interesujące stanowiska. Sama platforma posiada elementy grywalizacji, dla najaktywniejszych uczestników przewidziane są nagrody.

Podczas targów dostępny będzie również panel edukacyjny, na którym będą dostępne dla użytkowników transmisje live oraz branżowe webinary prowadzone przez ekspertów z firm jak i przez gości specjalnych.

Jaki problem jest rozwiązywany?

Podczas tradycyjnych targów pracy niejednego z Was na pewno przytłoczył nadmiar informacji, ilość stoisk lub osób, które czekały razem z Wami w kolejce do rozmowy z przedstawicielami danej firmy. Nierzadkie były również nagłe zdarzenia, które przekreślały Wasz udział w takim przedsięwzięciu.
Organizatorom udało się rozwiązać ten problem - dzięki specjalnej platformie internetowej każdy z dowolnego miejsca na świecie może wejść w interakcję z zaproszonymi pracodawcami, nawet gdy pod ręką ma tylko smartphona.
Ponadto dzięki podziałowi targów na poszczególne branże możecie wziąć udział tylko w dniu, który Was interesuje, nie tracąc czasu na rozmowy z firmami, których oferta odbiega od Waszych oczekiwań.
Targi Virtual EXPO w porównaniu do standardowych wydarzeń tego typu są bardziej efektywne oraz dają możliwość szybszego znalezienia wymarzonej pracy.

Do kogo kierowany jest projekt?

Virtual EXPO to Wirtualne Targi Pracy, które mają na celu ułatwić i zwiększyć efektywność rekrutacji dla firm z branż: przemysł i inżynieria, finanse i FinTech oraz IT. Specjaliści poszukujący pracy bez obawy o transport i lokalizacje, będą mieli okazję do zapoznania się z pełną ofertą firm z branży, złożenia aplikacji na interesujące ich stanowiska oraz zdobycia wiedzy dzięki webinariom umieszczonym na panelu edukacyjnym.

Kto stoi za projektem?

Szymon Bazan i Maciej Solarek z zespołem studentów z dużym doświadczeniem projektowym,
którzy na swoich Uczelniach realizowali projekty biznesowe, społeczne oraz charytatywne. Na swojej drodze spotkali firmę Bergman Engineering, który uwierzyła w pomysł i wsparła działania swoim doświadczeniem oraz zespołem.

Do zobaczenia na platformie – www.virtualexpo.pl!

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy