Przeprowadzka Klubu Komediowego Chłodna - Ostatni weekend

Klub Komediowy Chłodna

Zapraszamy na ostatni weekend, który Klub Komediowy Chłodna spędzi na ulicy Chłodnej 25. W czasie majówki przeprowadzamy się do Śródmieścia i zaraz po długim weekendzie ruszamy na ul. Noakowskiego, gdzie Klub zagości w Klubokawiarni Ukryte Miasto.

Ten artykuł został opublikowany 24-04-2013 22:04 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Nie mówimy "koniec", mówimy "początek" i dlatego aby uczcić przeprowadzkę przygotowaliśmy dla was weekendową przedparapetówkę! W piątek koncert Dziubaka i Buchwalda, czyli "Muzyczne Chwile z Maćkiem i Krzyśkiem", potem Karol Kopiec ze swoim nowym stand-upem "DWA" i wreszcie impreza prowadzona przez duet: Ole (kolektyw kolana) i Adi (warzywa i owoce). W sobotę koncert Jacka Kleyffa ze Słomą, zaraz po nich kolektyw didżejski Horse Fashion.

W niedziele od rana czekamy na was z Ostatnim Śniadaniem na Chłodnej i Wielką Wyprz! To jedyna i niepowtarzalna okazja na zakup książek, kubków, pamiątek z imprez na Chłodnej. Może znajdziecie tam coś swojego?? :)

A wieczorem w naszej piwnicy Klancyk zagra Pana Harolda, finalistka Voice of Poland Beata Dobosz zagra swój koncert, a wieczór zamknie impreza prowadzona przez Dj'a Kanzas.

Poniedziałkowy youtube party tym razem poprowadzicie wy! Każdy może puścić wszystko żeby tańczyć, śmiać się i szaleć :) Wieczór zakończy wspólny toast za powodzenie przeprowadzki, sąsiadów, pokój na świecie i święty spokój.

A potem.. - przeprowadzka. Po majówce wracamy ze świeżym repertuarem!
Znajdziecie nas na Noakowskiego!

Bądzcie z nami! I na starej mecie i na nowej scenie! To Wy jesteście
Klubem Komediowym Chłodna i to Wy tworzycie to miejsce, więc tam gdzie
będziecie Wy, będzie Chłodna!

Dodano:

24-04-2013 22:04

Dodane przez:

Hubert Sosiński

Kategoria:

Teatr
systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy