AZS Politechnika Warszawska w starciu z LOTOS Trefl Gdańsk

Fazę zasadniczą sezonu 2014/2015 Plus Ligi AZS Politechnika Warszawska zakończy w Hali Torwar. W sobotę, 21 lutego, podopieczni trenera Jakuba Bednaruka na Łazienkowskiej podejmą rewelację rozgrywek - zespół LOTOS Trefl Gdańsk.

Ten artykuł został opublikowany 09-02-2015 00:54 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Inżynierów czeka bardzo trudne zadanie. LOTOS Trefl Gdańsk to zespół kompletny, który w sezonie 2014/2015 idzie jak burza i jest jednym z kandydatów do podium.

O sile LOTOSU Trefla stanowi duet przyjmujących: Mateusz Mika - Sebastian Schwarz. Niezwykle groźny dla rywali jest też atakujący Murphy Troy. Pominąć nie można oczywiście byłych reprezentantów Polski, czyli środkowego Wojciecha Grzyba i libero Piotra Gacka. Dwa istotne ogniwa zespołu z Gdańska to także rozgrywający Marco Falaschi i drugi ze środkowych - Bartosz Gawryszewski. Najważniejszą postacią w drużynie jest jednak trener. Andrea Anastasi, bo o nim mowa, to wybitny szkoleniowiec, który ma na swoim koncie olbrzymie sukcesy. Kibice w Polsce darzą go dużą sympatią, od czasu, gdy w latach 2011-2013 prowadził biało-czerwoną reprezentację.

Spotkanie z LOTOSEM Treflem Gdańsk będzie czwartym w sezonie 2014/2015 meczem Politechniki rozegranym w Hali Torwar. Poprzednie - z Asseco Resovią Rzeszów, Jastrzębskim Węglem i PGE Skrą Bełchatów - zakończyły się porażkami stołecznego zespołu.

Jak będzie w starciu z silną ekipą z Gdańska? Przekonajcie się sami.

Informacje o wydarzeniu

Gdzie: Hala Torwar
Kiedy: 21 lutego, godz. 17:00
Bilety są już w sprzedaży.

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy