Otwarte treningi Quidditcha 1 i 4.08.2017

Warszawska drużyna quidditcha Warsaw Mermaids ponownie otwiera swe treningi dla nowych graczy! Już 1 i 4 sierpnia organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych nowym sportem jakim jest quidditch na Pole Mokotowskie na wysokości Domu Studenckiego "Riviera".

Ten artykuł został opublikowany 25-07-2017 17:25 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Terminy:
01.08 (wtorek) godz. 18.00 - 21.00
04.08 (piątek) godz. 18.00 - 21.00
Miejsce:
Park Pole Mokotowskie (szczegóły w wydarzeniu na Facebooku)

Wydarzenie na Facebooku

Organizatorzy poszukują zarówno osób, które miały już okazję sprawdzić się w sporcie jak i tych, dla których być może jest to pierwsza taka okazja, jednak dzięki swej systematyczności i zaangażowaniu dojdą razem do najwyższego poziomu. W zamian otrzymujecie gwarancję świetnej zabawy oraz ciężkiej pracy na treningach w towarzystwie ludzi tworzących prawdziwą, dobrze zgraną rodz... tfu, drużynę!

Treningi są zaplanowane z myślą o osobach, które nie miały jeszcze styczności z quidditchem, więc wszelkie aspekty gry zostaną wyjaśnione na miejscu. Jedynym wymogiem jest ukończony 16. rok życia.

Dla najbardziej dociekliwych materiały video:
Film z jednego z treningów
Skrót reguł gry po angielsku

Treningi są bezpłatne, a cały sprzęt zostanie zapewniony przez organizatorów. Jedyne czego potrzebujecie to wygodny strój sportowy oraz butelka wody.
Jeśli macie jakiekolwiek pytania, bądź nie pasuje Wam żaden z terminów kontaktujcie się z organizatorami przez fanpage na Facebooku "Warsaw Mermaids - Quidditch Team". W sprawie treningów możecie kontaktować się także z Agnieszką (503404844).

Do zobaczenia na Polach!

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy