Piekielny Bieg Politechniki Warszawskiej

22 kwietnia 2017r. w Lesie Młocińskim odbył się Piekielny Wyścig PW, organizowany przez SSPW.

Ten artykuł został opublikowany 24-04-2017 12:18 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Studenci Politechniki i nie tylko zmierzyli się z przeróżnymi przeszkodami na dystansie 6km. Bagno, ścianka, czołganie czy spotkanie z rugbistami to tylko niektóre z kilkunastu piekielnych przeszkód. W biegu wzięło udział 300 osób, które startowały w 7 seriach, co pół godziny. Pierwsza tura ruszyła krótko po 10:00. Organizatorzy zadbali również o rozgrzewkę przed każdą serią. Na mecie na każdego uczestnika czekał medal, a po biegu – ognisko z kiełbaskami.

Uczestnicy zapytani o przeszkodę, która najbardziej im się spodobała wskazywali różnie, m. in. przenoszenie belek, czołganie pod drutem kolczastym czy pokonywanie ścianki. „Widać było, że wszystko zostało dobrze dopracowane. Wolontariusze byli bardzo uprzejmi, choć brakowało im informacji o dystansie na jakim znajdowała się przeszkoda, której pilnowali. Same przeszkody były bardzo ciekawe i kreatywne. Najciekawszym pomysłem była jednak drużyna zawodników footballu amerykańskiego. Całość pozytywnie dopełniała, panująca na starcie i mecie, wesoła atmosfera. Osobiście jestem bardzo zadowolony i z niecierpliwością czekam na następne edycje.” – tak relacjonuje Piekielny Wyścig jeden z uczestników – Sebastian – student Wydziału Elektrycznego PW.

Piekielny Wyścig, oprócz dobrej zabawy, oferował również rywalizację. Najlepszy z najlepszych w klasyfikacji mężczyzn okazał się Grzegorz Chojnacki, który pokonał całą trasę w czasie 00:30:07. Wśród pań największego ducha walki pokazała studentka Wydziału Geodezji i Kartografii PW Katarzyna Bohdziewicz, ukończywszy wyścig w czasie 00:35:56. Wszystkim serdecznie gratulujemy.

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy