Czarnogóra w sierpniu z NZS PW

Już wiadomo! NZS PW sezon wakacyjnych zagranicznych wyjazdów zaczyna od CZARNOGÓRY! Czeka na nas przepiękne wybrzeże Adriatyku, szum fal, szeroka plaża, góry, dziewicze jeziora i oczywiście dobra i niezapomniana zabawa! Gorący sierpień czeka!

Ten artykuł został opublikowany 31-05-2016 17:28 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Termin: 24.08-3.09.2016

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy odbywają się wyłącznie przez formularze. Możliwość wyjazdu z Warszawy i z Krakowa.

Składka:
Studenci PW: 919zł/os.
Poza PW: 999zł/os.

Dokąd jedziemy?
Dobra Voda w Czarnogórze posiada piękną plażę Veliki Pijesak. Plaża ma kształt łuku o długości 600 m i pokryta jest drobnym żwirkiem i piaskiem. Dobra Voda jest znana ze wspaniałego klimatu i czystej wody. Tutaj miesza się powietrze wysokich gór znajdujących się tuz nad plażą i morza. Plaża Veliki Pijesak znana jest z bardzo malowniczego zachodu słońca. Na promenadzie wzdłuż plaży znajdziemy mnóstwo kawiarenek, restauracji i cukierni, w których można spróbować lokalnych specjałów, szczególnie dań rybnych i słodyczy.

Formularz zapisowy:
1) Wyjazd z Warszawy: https://docs.google.com/forms/d/1G387YuB2RAvr7AMWSR3WO57Th7p3S_n3NZ7ei-eaW2M/viewform?usp=send_form

Więcej info: http://www.nzspw.pl/wyjazdy/sierpniowy-melanz-w-czarnogorze-z-nzs-pw/

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy