Multisportowa Jura z Dreptakiem 9-11.06.2017

Już po raz piąty Dreptak ma zaszczyt zaprosić Was na wiosenny multisportowy rajd na Jurę. Tym razem weekend 9-11.05 zamierzają spędzić w miejscu o wdzięcznej nazwie Żelazko w Centrum Turystyki Aktywnej. Głównym założeniem wyjazdu jest wspinaczka skałkowa oraz kilkugodzinne wycieczki rowerowe po okolicznych szlakach. Plan wyjazdu jest bardzo elastyczny. Organizatorzy są przekonani, że i tym razem spędzicie wspólnie czas w doborowym towarzystwie.

Ten artykuł został opublikowany 22-05-2017 10:59 i może nie być aktualny. Spróbuj wyszukać nowsze treści.

Plan i koszt wyjazdu jest dostępny jest pod linkiem.

Jesteś początkującym wspinaczem lub nigdy wcześniej tego nie robiłeś, a chcesz spróbować czegoś nowego? Chciałbyś pojechać, ale nie masz sprzętu? Nic nie szkodzi! KTW Dreptak zapewnia sprzęt oraz troskliwą opiekę organizatorów, która pozwoli Ci stawiać swoje pierwsze kroki w skałach.

A jeśli jesteś już bardziej doświadczony we wspinaczce, to chyba nie trzeba Cię dłużej przekonywać? Doskonale wiesz, jak przyjemny jest wspin na Jurze, jak klimatyczne są wieczorne posiadówy przy ognisku i jak tam jest pięknie. Także... zapraszaj znajomych i widzimy się 9.06.

Zapisy przez formularz. Liczba miejsc ograniczona. Bieżące informacje również na wydarzeniu FB.

systemu komentarzy dostarcza Disqus
nasi partnerzy